Дитячі луки з склотекстоліту від Сергія Федірко

Детские луки из стеклотестолита от Сергея Федирко

 

 

Недорогі, хороші дитячі луки робить Сергій Федірко з такого незвичайного матеріалу для традиційної стрільби — як склотекстоліт, використовуючи сучасні технології 3D друку як самоого луку так і іншого спорядження. Луки виходять міцними, гнучкими та витривалими — і я говорю про це як лучник, який випробував їх на різних дітках та підлітках.

Але давайте трохи поговоримо про самого майстра.

Сергій Федірко займається стрільбою з луку з 1999 року. Ще тоді він робив прості луки для себе та друзів, а з 2002 року керував рольовим клубом «Вельдрін». Багато років він тренував людей, організовував турніри тощо. Останні 8 років стріляв дуже мало і нікуди не їздив, а з початком війни і переїздом до Тернополя зрозумів, що стрільба з луку допомагає гармонізації внутрішнього стану людини. Тому Сергій почав знову активно займатися стрільбою з лука та відкрив лучний тир «Сагайдак», де активно тренується разом із друзями та їхніми дітками.

 

Лучний тир «Сагайдак» в г. Тернополь

 

До виготовлення луку Сергій прийшов методом експериментів через дефіцит недорогих хороших луків. Матеріал луку — склопластик, елементи надруковані на 3D принтері, частини луку склеєні двокомпонетною смолою. Тетива – синтетична мотузка. Вона м’яка і не б’є по руці дитину. Кінці луку можуть бути зі склопластику PETG.

received_208967721642974
Fedirko-3

Білий та чорний кінцівки дитячих луків Сергія Федірка

 

Fedirko-5
Fedirko-2

Біла та чорна рукоятки дитячих луків Сергія Федірка

 

Мета луку – максимально доступний за бюджетом – якісний продукт. Луки зручно використовувати в тирах та на індивідуальних тренуваннях дітей. Лук м’який, гнучкий і в той же час витривалий. Він не боїться «рук підлітка» і добре поводиться при стрільбі.

Підліток із дитячим луком Сергія Федірка

 

На фото кошеня Едісон радіє тому, що є доступні луки для дітей 🙂

 

Контакт майстра луків Сергія Федірка на «Facebook»:
https://www.facebook.com/serhii.fedirko.pro

Сторінка майстра луків у «Instagram»:
https://instagram.com/feniks_ultrinnan?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Сторінка клубу «Сагайдак» у «Instagram»:
https://www.instagram.com/sahaiduck/

 

 

***

СТАТЬЯ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ

Детские луки из стеклотекстолита от Сергея Федирко

Недорогие, хорошие детские луки делает Сергей Федирко из такого необычного материала для традиционной стрельбы — как стеклотекстолит, используя современные технологии 3D печати как самих луков так и другого снаряжения. Луки получаются крепкими, гибкими и выносливыми — и я говорю об этом как лучник, который испробовал их на разных детках и подростках.

Но давайте немного поговорим о самом мастере.

Сергей Федирко занимается стрельбой из лука с 1999 года. Еще тогда он делал простые луки для себя и друзей, а с 2002 года руководил ролевым клубом «Вельдрин».  Много лет он тренировал людей, организовывал турниры и т.д. Последние 8-мь лет стрелял очень мало и никуда не ездил, а с началом войны и переездом в Тернополь понял, что стрельба из лука помогает гармонизации внутреннего состояния человека. Поэтому Сергей начал снова активно заниматься стрельбой из лука и открыл лучный тир «Сагайдак», где активно тренируется вместе с друзьями и их детками.

 

Лучный тир «Сагайдак» в г. Тернополь

 

К изготовлению луков Сергей пришел методом экспериментов из-за дефицита недорогих хороших луков. Материал луков — стеклопластик, элементы напечатаны на 3D принтере, части луков склеены двукомпонетной смолой. Тетива — синтетическая веревка. Она мягкая и не бьет по руке ребенка. Концы луков могут быть из стеклопластика PETG.

received_208967721642974
Fedirko-3

Белый и черный концовки детских луков Сергея Федирко

 

Fedirko-5
Fedirko-2

Белая и черная рукоятки детских луков Сергея Федирко

 

Цель лука — максимально доступный по бюджету — качественный продукт. Луки удобно использовать в тирах и на индивидуальных тренировках детей. Лук мягкий, гибкий и в тоже время выносливый. Он не боится «рук подростка» и хорошо себя ведет при стрельбе.

Подросток с детским луком Сергея Федирко

 

На фото котенок Эдисон радуется тому, что теперь есть доступные луки для детей 🙂

 

Контакт мастера луков Сергея Федирко на «Facebook»:
https://www.facebook.com/serhii.fedirko.pro

Страница мастера луков в «Instagram»:
https://instagram.com/feniks_ultrinnan?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Страница клуба «Сагайдак» в «Instagram»:
https://www.instagram.com/sahaiduck/

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *